logo kantorów w Katowicach
tel. +48 694 99 21 67
Pon-Pt : 9:00-18:00 Sob : 9:00-14:00
Centrum Katowic
aktualizacja : 2017-12-15 22:59:57
Ceny hurtowe
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.21304.1900
Dolar amerykański Dolar amerykańskiUSD 3.62003.5770
Korona czeska Korona czeskaCZK 0.16460.1625
Funt brytyjski Funt brytyjskiGBP 4.78004.7460
Frank szwajcarski Frank szwajcarskiCHF 3.61503.5930
Korona duńska Korona duńskaDKK 0.56700.5624
Korona szwedzka Korona szwedzkaSEK 0.42300.4172
Korona norweska Korona norweskaNOK 0.43290.4241
Forint węgierski Forint węgierskiHUF 0.01360.0132
Dolar kanadyjski Dolar kanadyjskiCAD 2.81902.7660
Dolar australijski Dolar australijskiAUD 2.77002.7320
Ceny detaliczne
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.24004.1400
Dolar amerykański Dolar amerykańskiUSD 3.64003.5400
Korona czeska Korona czeskaCZK 0.16480.1610
Funt brytyjski Funt brytyjskiGBP 4.84004.7400
Frank szwajcarski Frank szwajcarskiCHF 3.61903.6010
Korona duńska Korona duńskaDKK 0.57400.5530
Korona szwedzka Korona szwedzkaSEK 0.42900.4150
Korona norweska Korona norweskaNOK 0.43280.4230
Forint węgierski Forint węgierskiHUF 0.01390.0134
Kuna chorwacka Kuna chorwackaHRK 0.58500.5250
Dolar kanadyjski Dolar kanadyjskiCAD 2.86002.7800
Dolar australijski Dolar australijskiAUD 2.85002.7300
Jen japoński Jen japońskiJPY 0.03280.0316
Hrywna ukraińska Hrywna ukraińskaUAH 0.13800.1300
Lej rumuński Lej rumuńskiRON 0.93000.9000
Lew bułgarski Lew bułgarskiBGN 2.25002.1400
Rubel rosyjski Rubel rosyjskiRUB 0.06500.0550
Funt egipski Funt egipskiEGP 0.40000.1000
Lira turecka Lira tureckaTRY 0.99000.9200
Peso meksykańskie Peso meksykańskieMXN 0.22000.1600
Funt szkocki Funt szkockiSCP 4.77004.6700
Juan chiński Juan chińskiCNY 0.55500.5250
Peso dominikańskie Peso dominikańskieDOP 0.12000.0600
Szekla izraelska Szekla izraelskaILS 1.11001.0300
Lek albański Lek albańskiALL 0.03700.0270
Dolar hongkoński Dolar hongkońskiHKD 0.52000.4200
Rupia indyjska Rupia indyjskaINR 0.06500.0400
Real brazylijski Real brazylijskiBRL 1.35001.0500
Marka bońniacka Marka bońniackaBAM 2.30002.0200
Rial saudyjski Rial saudyjskiSAR 1.05000.8500
Dinar jordański Dinar jordańskiJOD 5.50004.2000
Dolar nowozelandzki Dolar nowozelandzkiNZD 2.70002.4500
Won południowokoreański Won południowokoreańskiKRW 0.00400.0025
Ringgit malezyjski Ringgit malezyjskiMYR 1.10000.7000
Rand RPA Rand RPAZAR 0.33000.2200
Szyling kenijski Szyling kenijskiKES 0.03750.0300
Baht tajski Baht tajskiTHB 0.11990.1100
Dirham ZEA Dirham ZEAAED 1.09000.9500
Dolar singapurski Dolar singapurskiSGD 2.80002.5000
Denar macedoński Denar macedońskiMKD 0.07800.0580
Tenge kazachstańskie Tenge kazachstańskieKZT 0.01400.0090
Dinar serbski Dinar serbskiRSD 0.03800.0260
Korona islandzka Korona islandzkaISK 0.03700.0310
Rubel białoruski Rubel białoruskiBYN 2.00001.7000
Lari gruzińskie Lari gruzińskieGEL 1.65001.2500
Dirham marokański Dirham marokańskiMAD 0.48000.3100
Rupia maurytyjska Rupia maurytyjskaMUR 0.12000.0800
Peso filipińskie Peso filipińskiePHP 0.10000.0500
Rial katarski Rial katarskiQAR 1.04000.8100
Dong wietnamski Dong wietnamskiVND 0.00030.0001
Dolar tajwański Dolar tajwańskiTWD 0.12200.0800
Dinar tunezyjski Dinar tunezyjskiTND 1.90000.7000
Rupia seszelska Rupia seszelskaSCR 0.42000.2000
Sol peruwiański Sol peruwiańskiPEN 1.30000.9000
Rial omański Rial omańskiOMR 11.00008.0000
Funt irlandzki Funt irlandzkiIEP 4.75004.2300
Lej mołdawski Lej mołdawskiMDL 0.28000.1000
Dinar kuwejcki Dinar kuwejckiKWD 14.00008.0000
Dolar jamajski Dolar jamajskiJMD 0.04000.0170
Dolar jamajski Dolar jamajskiJMD 0.04000.0170
Peso kubańskie Peso kubańskieCUC 4.80003.0000
Peso kolumbijskie Peso kolumbijskieCOP 0.00150.0010
Peso chilijskie Peso chilijskieCLP 0.00680.0046
Dolar Brunei Dolar BruneiBND 3.00002.2000
Dinar Bahrajnu Dinar BahrajnuBHD 11.00008.0000
Dolar barbadoski Dolar barbadoskiBBD 2.10001.1500
Ceny bilonów
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.24003.0000
Dolar amerykański Dolar amerykańskiUSD 3.77003.5200
Korona czeska Korona czeskaCZK 0.16750.1100
Funt brytyjski Funt brytyjskiGBP 4.70003.5000
Internetowy Kantor

Kantory Katowice kursy walut

Zapraszamy do naszych placówek rozmieszczonych w centrum Katowic. Nasz firma działa na rynku walutowym od 1997 roku czyli już ponad osiemnaście lat - to potwierdza wiarygodność naszych usług oraz zdolność dostosowania się do potrzeb klientów w każdych warunkach i sytuacjach na rynku walutowym. Nasi pracownic posiadają wieloletnie doświadczenie, co zapewnia miłą i fachowa obsługę. W razie potrzeb doradzą, zaproponują i dadzą dobrą cenę. Serwis internetowy www.kantory.katowice.pl powstał z myślą o osobach poszukujących aktualne kursy walut nie tylko w Katowicach ale na Śląsku. Poprzez transakcje bankowe możesz wymieniać waluty nie wychodząc z biura lub mieszkania wystarczy skontaktować się z naszymi kasjerami walutowymi (więcej informacji na stronie wymiana bezgotówkowa). Znajdą tu Państwo aktualne kursy: Euro, Dolara amerykańskiego, Funta brytyjskiego, Franka szwajcarskiego, Korony czeskiej i innych wymienianych walut w naszej placówce. Szukasz najlepszego kantoru zapraszamy do naszych punktów zlokalizowanych w centrum miasta.

ceny hurtowe - obowiązują przy wymianie której wartość przekracza 7 tysięcy złotych.
ceny detaliczne - przy każdej wymianie możliwość negocjacji ceny, ostateczna cena jest zależna od ilości wymienianej waluty.

W naszych placówkach oferowane są również inne usługi : przekazy pieniężne, opłaty za rachunki.

W Katowicach działa wiele kantorów rozlokowanych w centrum miasta, konkurencja między nimi jest dość duża, aby zachęcić klienta do siebie na tym trudnym rynku kantory prześcigają się w cenach – gdyż tylko w ten sposób można zdobyć klienta, który jeśli się przekona do konkretnej placówki stanie się stałym klientem a to jest głównym celem kantoru zadowolenie klienta. Również kantor powinienem posiadać własną stronę internetową na której można sprawdzić ceny oraz dane teleadresowe. Oceniając kantor warto zwrócić uwagę na wszystkie czynniki : jakość obsługi, cena, możliwość negocjacji ceny, ile lat działa firma na rynku walutowym oraz jakość własnej strony internetowej.

Polecane placówki wymiany walut

Grand : położony w centrum Katowic kantor na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Stawowej, niedaleko punktu Play, przed kantorem znajduje się parking dla klientów.

Max Znajduje się naprzeciw katowickiej Galerii w bramie – z prawej strony wejścia znajduje się CCC a z lewej księgarnia Matras.

Przeprowadź transakcje nie wychodząc z domu

W obu przedstawionych powyżej kantorach klienci mogą wykonywać transakcje walutowe kupna i sprzedaży poprzez konta bankowe z dowolnego miejsca w Polsce lub na świecie bez wychodzenia z domu lub firmy.

Copyright © 2009 Kantory.Katowice.pl | Kursy walut w Katowicach