logo kantorów w Katowicach
tel. +48 694 99 21 67
Pon-Pt : 9:00-18:00 Sob : 9:00-14:00
Centrum Katowic
aktualizacja : 2018-06-18 20:01:16
Ceny hurtowe
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.310004.28100
Dolar amerykański Dolar amerykańskiUSD 3.729003.69000
Korona czeska Korona czeskaCZK 0.166500.16550
Funt brytyjski Funt brytyjskiGBP 4.910004.88000
Frank szwajcarski Frank szwajcarskiCHF 3.728003.70800
Korona duńska Korona duńskaDKK 0.578500.57350
Korona szwedzka Korona szwedzkaSEK 0.423000.41700
Korona norweska Korona norweskaNOK 0.454800.45180
Forint węgierski Forint węgierskiHUF 0.013640.01336
Kuna chorwacka Kuna chorwackaHRK 0.597000.59880
Lew bułgarski Lew bułgarskiBGN 2.280002.22500
Funt szkocki Funt szkockiSCP 4.850004.70000
funt wyspy man funt wyspy manIMP 4.760003.55000
funt guernsey funt guernseyGGP 4.760003.55000
funt gibraltarski funt gibraltarskiGIP 4.760003.55000
funt falklandzki funt falklandzkiFKP 4.760003.55000
Ceny detaliczne
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.320004.22000
Dolar amerykański Dolar amerykańskiUSD 3.750003.65000
Korona czeska Korona czeskaCZK 0.167000.16300
Funt brytyjski Funt brytyjskiGBP 4.940004.84000
Frank szwajcarski Frank szwajcarskiCHF 3.725003.69600
Korona duńska Korona duńskaDKK 0.579000.56100
Korona szwedzka Korona szwedzkaSEK 0.423000.41000
Korona norweska Korona norweskaNOK 0.455000.44300
Forint węgierski Forint węgierskiHUF 0.013800.01330
Kuna chorwacka Kuna chorwackaHRK 0.598000.55000
Dolar kanadyjski Dolar kanadyjskiCAD 2.820002.79100
Dolar australijski Dolar australijskiAUD 2.785002.74100
Jen japoński Jen japońskiJPY 0.034400.03340
Hrywna ukraińska Hrywna ukraińskaUAH 0.145000.14100
Lej rumuński Lej rumuńskiRON 0.954000.92500
Lew bułgarski Lew bułgarskiBGN 2.310002.22000
Rubel rosyjski Rubel rosyjskiRUB 0.065000.05950
Funt egipski Funt egipskiEGP 0.350000.15000
Lira turecka Lira tureckaTRY 0.870000.81500
Peso meksykańskie Peso meksykańskieMXN 0.250000.16500
Funt szkocki Funt szkockiSCP 4.880004.65000
Juan chiński Juan chińskiCNY 0.575000.55600
Peso dominikańskie Peso dominikańskieDOP 0.120000.06000
Szekla izraelska Szekla izraelskaILS 1.040001.00000
Lek albański Lek albańskiALL 0.045000.03000
Dolar hongkoński Dolar hongkońskiHKD 0.490000.40500
Rupia indyjska Rupia indyjskaINR 0.057200.04000
Real brazylijski Real brazylijskiBRL 1.190000.97000
Marka bońniacka Marka bońniackaBAM 2.315002.00000
Rial saudyjski Rial saudyjskiSAR 1.050000.85000
Dinar jordański Dinar jordańskiJOD 5.350004.50000
Dolar nowozelandzki Dolar nowozelandzkiNZD 2.690002.45000
Won południowokoreański Won południowokoreańskiKRW 0.003640.00250
Ringgit malezyjski Ringgit malezyjskiMYR 1.100000.70000
Rand RPA Rand RPAZAR 0.350000.22000
Szyling kenijski Szyling kenijskiKES 0.040800.03000
Baht tajski Baht tajskiTHB 0.118000.11300
Dirham ZEA Dirham ZEAAED 1.060000.96000
Dolar singapurski Dolar singapurskiSGD 2.850002.50000
Denar macedoński Denar macedońskiMKD 0.078000.05500
Tenge kazachstańskie Tenge kazachstańskieKZT 0.016000.00900
Dinar serbski Dinar serbskiRSD 0.042000.02600
Korona islandzka Korona islandzkaISK 0.036400.03150
Rubel białoruski Rubel białoruskiBYN 1.930001.65000
Lari gruzińskie Lari gruzińskieGEL 1.650001.40000
Dirham marokański Dirham marokańskiMAD 0.480000.31000
Rupia maurytyjska Rupia maurytyjskaMUR 0.119400.09000
Peso filipińskie Peso filipińskiePHP 0.100000.05000
Rial katarski Rial katarskiQAR 1.075000.81000
Dong wietnamski Dong wietnamskiVND 0.000330.00010
Dolar tajwański Dolar tajwańskiTWD 0.122000.08000
Dinar tunezyjski Dinar tunezyjskiTND 1.900000.70000
Rupia seszelska Rupia seszelskaSCR 0.420000.20000
Sol peruwiański Sol peruwiańskiPEN 1.300000.90000
Rial omański Rial omańskiOMR 9.990008.00000
Funt irlandzki Funt irlandzkiIEP 4.850004.30000
Lej mołdawski Lej mołdawskiMDL 0.280000.10000
Dinar kuwejcki Dinar kuwejckiKWD 14.000008.00000
Dolar jamajski Dolar jamajskiJMD 0.040000.01700
Dolar jamajski Dolar jamajskiJMD 0.040000.01700
Peso kubańskie Peso kubańskieCUC 4.800003.00000
Peso kolumbijskie Peso kolumbijskieCOP 0.001500.00100
Peso chilijskie Peso chilijskieCLP 0.006800.00460
Dolar Brunei Dolar BruneiBND 3.000002.20000
Dinar Bahrajnu Dinar BahrajnuBHD 11.000008.00000
Dolar barbadoski Dolar barbadoskiBBD 2.100001.15000
rupia lankijska rupia lankijskaLKR 0.029000.02000
funt wyspy man funt wyspy manIMP 4.780003.50000
funt guernsey funt guernseyGGP 4.780003.50000
funt jersey funt jerseyJEP 4.780003.50000
funt witej heleny funt witej helenySHP 4.760003.50000
funt falklandzki funt falklandzkiFKP 4.780003.50000
Ceny bilonów
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.310003.00000
Dolar amerykański Dolar amerykańskiUSD 3.850003.60000
Korona czeska Korona czeskaCZK 0.168500.10000
Funt brytyjski Funt brytyjskiGBP 4.970003.50000
Internetowy Kantor

Kantory Katowice kursy walut

Zapraszamy do naszych placówek rozmieszczonych w centrum Katowic. Nasz firma działa na rynku walutowym od 1997 roku czyli już ponad osiemnaście lat - to potwierdza wiarygodność naszych usług oraz zdolność dostosowania się do potrzeb klientów w każdych warunkach i sytuacjach na rynku walutowym. Nasi pracownic posiadają wieloletnie doświadczenie, co zapewnia miłą i fachowa obsługę. W razie potrzeb doradzą, zaproponują i dadzą dobrą cenę. Serwis internetowy www.kantory.katowice.pl powstał z myślą o osobach poszukujących aktualne kursy walut nie tylko w Katowicach ale na Śląsku. Poprzez transakcje bankowe możesz wymieniać waluty nie wychodząc z biura lub mieszkania wystarczy skontaktować się z naszymi kasjerami walutowymi (więcej informacji na stronie wymiana bezgotówkowa). Znajdą tu Państwo aktualne kursy: Euro, Dolara amerykańskiego, Funta brytyjskiego, Franka szwajcarskiego, Korony czeskiej i innych wymienianych walut w naszej placówce. Szukasz najlepszego kantoru zapraszamy do naszych punktów zlokalizowanych w centrum miasta.

ceny hurtowe - obowiązują przy wymianie której wartość przekracza 7 tysięcy złotych.
ceny detaliczne - przy każdej wymianie możliwość negocjacji ceny, ostateczna cena jest zależna od ilości wymienianej waluty.

W naszych placówkach oferowane są również inne usługi : przekazy pieniężne, opłaty za rachunki.

W Katowicach działa wiele kantorów rozlokowanych w centrum miasta, konkurencja między nimi jest dość duża, aby zachęcić klienta do siebie na tym trudnym rynku kantory prześcigają się w cenach – gdyż tylko w ten sposób można zdobyć klienta, który jeśli się przekona do konkretnej placówki stanie się stałym klientem a to jest głównym celem kantoru zadowolenie klienta. Również kantor powinienem posiadać własną stronę internetową na której można sprawdzić ceny oraz dane teleadresowe. Oceniając kantor warto zwrócić uwagę na wszystkie czynniki : jakość obsługi, cena, możliwość negocjacji ceny, ile lat działa firma na rynku walutowym oraz jakość własnej strony internetowej.

Polecane placówki wymiany walut

Grand : położony w centrum Katowic kantor na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Stawowej, niedaleko punktu Play, przed kantorem znajduje się parking dla klientów.

Max Znajduje się naprzeciw katowickiej Galerii w bramie – z prawej strony wejścia znajduje się CCC a z lewej księgarnia Matras.

Przeprowadź transakcje nie wychodząc z domu

W obu przedstawionych powyżej kantorach klienci mogą wykonywać transakcje walutowe kupna i sprzedaży poprzez konta bankowe z dowolnego miejsca w Polsce lub na świecie bez wychodzenia z domu lub firmy.

Copyright © 2009 Kantory.Katowice.pl | Kursy walut w Katowicach